Gömlek

Tesettür gömlek modelleri, üst giyimin şüphesiz ki en çok seçilen parçaları arasında yer almaktadır. Klasik veya şık kombinler yapmak istediğiniz zaman ya da günlük yaşamlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz birbirinden şık modelleri Qanu.com.tr üzerindeki kategorilerden inceleyebilirsiniz. Farklı zevkler, farklı bedenler ve farklı yaşlardaki kadınlar için özel olarak tasarlanan modelleri en uygun fiyat seçenekleri ile bu sayfada beğenilerinize sunulmaktadır.

Tesettür gömlek gerek günlük hayatta gerek ise iş hayatında olsun kıyafet seçimi bulma açısından artık son derece kolay bir zemin ya da ortam hazırlamaktadır. Tesettür giyim ürünleri artık tüm hazır markalarda rahatlıkla temin edilebilmektedir. Bu rahatlıkla beraber tesettürlü kadınlarda rahatlıkla tarzlarına uygun kombinler yapma konusunda başarıyı elde edebilmektedir. Tesettür giyim kombinlerinde önemli olan detay yapılacak kombinin tesettür giyimlerine uygun olup olmadığına dair emin olmaktan geçmektedir. Bilinen bir gerçek bulunmaktadır ki; bu tarz giyimlerde kadının el ve yüz kısımları haricinde tüm bölgeler örtülmeli, vücut hatları belli olan kıyafetler olmamalı ve ten görülmemelidir. Bu noktaların dikkat edilmesi durumunda güzel bir kombin oluşturulabilir.

Tesettür gömlekleri siyah pantolonlar ya da etek kombinleri dışında vücut hatlarını çok fazla belli etmeyen kot pantolonlarla da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Tesettür Gömlek Modelleri

Bu modeller farklı giyim tarzlarına sahip kadınlar için onlarca model seçenekleri ile Qanu.com.tr kategorilerinde yer almaktadır. En sık tercih edilen gömlek modelleri arasında; nakışlı gömlekler, şile bezi gömlekler, desensiz düz okul gömlekleri, ekose desenli gömlekler, taş işlemeleri gömlekler ve pul detaylı gömleklerdir. Bu gömlekleri kumaş pantolonlarınızla da kullanabilirsiniz. Bu modelleri, tesettür giyimlerine uygun uzun olarak tasarlanan parçalar olmaktadır. Uzun gömlekler ve gömlek tunikleri pantolonlarınız ile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Tesettür etek üstü gömlekler ise daha kısa olarak tasarlanmakta olan gömleklerdir. Bu gömlekleri eteklerinizin beli üstte kalacak şekilde de kullanabilirsiniz. Özellikle de yüksek bel eteklerde bu gömlekler şık bir görünüme ulaşmanıza da yardımcı olacaktır.

Sizlerde tarzınıza uygun ve hesaplı fiyatlı ürünler için Qanu.com.tr üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz ve sipariş verebilirsiniz. Sizlere kaliteli ve güvenilir hizmetler sunulmaktadır.

Daha Fazla
INSTA SHOP
 
Alışverişini Güvenli SSL ile Tamamla
15 Gün Değişim ve İade
7/24 Güvenli Alışveriş
Taksit Seçenekleri
1200 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo
Menüyü Kapat